Eurytmické hůlky

Hůlky a výrobky z dílny a rukou pana Hildena jsou pro nás dílem nejvyšší kvality. Tepe měď již ve třetí generaci přímo pod Goetheanem... Jeho práce v sobě nese přesah, jistý klid a mistrovství, které je možné vnímat. Naše Katarína Piesňomila je miluje a proto je zde nabízíme. (V ceně je zohledněna cesta k nám i rozdíly v DPH ve Švýcarsku a u nás.) Podobně jako pan Hilden, podporujeme eurytmii tím, že při zakoupení dvou a více kusů mají hůlky jinou, podpůrnou cenu.

4 položek celkem
Doteková hůlka 5/100mm
440 Kč

Doteková hůlkačistá měď, ruční práce pana Hildena. Velikost 5/100mmPoužití: klepání konečky prstů na malou měděnou hůlku. Působí ozdravně.

Kód: 9900
Eurytmická hůlka (klasicky dlouhá, tenčí) 12/800mm,
1 200 Kč

Eurytmická hůlka (klasicky dlouhá, tenší)čistá měď, ruční práce pana Hildena. Velikost 12/800mm, určena pro dospělé.Vhodná pro eurytmii (cvičení s eurytmickou hůlkou).

Kód: 5478
Eurytmická hůlka (klasicky dlouhá) 14/800mm,
1 200 Kč

Eurytmická hůlka (klasicky dlouhá)čistá měď, ruční práce pana Hildena. Velikost 14/800mm, určena pro dospělé.

Kód: 9898
Eurytmická hůlka dětská 14/650mm (kratší)
850 Kč

Eurytmická hůlka dětskáčistá měď, ruční práce pana Hildena. Velikost 14/650mm (kratší), určena pro děti.

Kód: 9899

Hůlky a výrobky z dílny a rukou pana Hildena jsou pro nás dílem nejvyšší kvality. Tepe měď již ve třetí generaci přímo pod Goetheanem... Jeho práce nese v sobě přesah, jistý klid a mistrovství, které je možné vnímat. Naše Katarína Piesňomila je miluje a proto je zde nabízíme. (V ceně je zohledněna cesta k nám i rozdíly v DPH ve Švýcarsku a u nás.) Podobně jako pan Hilden, podporujeme eurytmii tím, že při zakoupení dvou a více kusů mají hůlky jinou, podpornou cenu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.