Odpuzovač hlodavců

Novinka BIO
Neohodnoceno
320 Kč
Skladem (>5 ks)

Snoek's Mice Path jsou lávové kameny nasáklé esenciálními oleji, které odhánějí hlodavce, kteří jsou velmi citliví na pachy. Hlodavcům se nic nestane. Nezáleží na tom, zda kameny nasáklé vůní umístíte přímo do chodeb nebo jednoduše do země . Vůně do ní proniká a působí dlouhodobě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní složky:

geraniol a lavandinový olej

Aplikace:

Umístěte kameny kolem zeleninového plácku nebo zahradního domku jako pachovou bariéru proti myším. V případě hrabošů nebo krtků je vhodné umístit zrna přímo do chodeb nebo nor. Kvůli silnému zápachu by měl být prostředek používán pouze venku. Nedotýkejte se produktu rukama!

Bezpečnostní informace:

Biocidní přípravek Baua registrační číslo: N-36534 – repelent.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje lavandin a geraniol (může způsobit alergické reakce). Zabraňte vniknutí do očí, na kůži nebo na oděv. Po použití si důkladně umyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle/obličejový štít. Může vyvolat zvracení. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Preparáty pro ekologické zahradnictví
Hmotnost: 200 g

Logo_snoek

Firemní filosofie:

Základní principy společnosti pro výzkum a produkty ve všech oblastech práce:

  1. Používají se pouze přírodní bylinné nebo minerální aktivní složky. Pokusy na živých zvířatech jsou vyloučeny.
  2. Všechny produkty nesmí mít nikdy zabíjející účinek na jiné formy života – včetně rostlin.
  3. Musí být prokázána účinnost a trvanlivost. Měly by být splněny všechny normy kvality pro ekologické zemědělství a příslušná obchodní sdružení.
  4. Všechny produkty jsou podrobně popsány a jejich použití je podrobně vysvětleno. Nejsou žádná tajemství. K dispozici je rozsáhlá řada brožur a odborných knih, sestávající z knih a monografií k příslušné produktové oblasti, které podrobně popisují všechny detaily a vysvětlují je způsobem srozumitelným pro laika.
  5. Obal musí splňovat ekologické požadavky

Certifikováno společností:

abcert-eh6dxt9h7sr9jg1

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.